گروه بازرگانی تجارت پارسیان دارای کادری بسیار مجرب و با تجربه در همه تخصص های لازم درخدمات بازرگانی، صادرات و واردات انواع کالای مجاز بازرگانی میباشد.

اطلاعات تماس

021-91690742

09102455407

ایران، تهران

تهران،صندوق پستی ۳۵۸-۱۶۵۳۵

info@tejaratparsian.com

ترخیص مواد اولیه فرش های ماشینی

ترخیص مواد اولیه فرش های ماشینی

در این مطلب شما را با ترخیص مواد اولیه فرش های ماشینی از گمرک آشنا خواهیم کرد. برندهای مختلفی در ایران به عنوان تولید کننده فرش ماشینی شناخته می شوند که اغلب آن ها مواد اولیه و مورد نیاز خود را از سایر کشورها تامین می کنند. اگر تمایل دارید با نحوه ترخیص مواد اولیه فرش های ماشینی آشنا شوید تا انتها با ما همراه باشید.

ترخیص مواد اولیه فرش های ماشینی

ترخیص مواد اولیه فرش های ماشینی از گمرک

بهتر است قبل از اینکه به نحوه ترخیص مواد اولیه فرش های ماشینی از گمرک بپردازیم اطلاعاتی را در خصوص وضعیت فرش های ماشینی در ایران ارائه دهیم. فرش ایرانی در تمام جهان شناخته شده می باشد و از شهرت و آوازه زیادی برخوردار است. در سال های گذشته که فرش های ماشینی رواج زیادی نداشتند اغلب مردم از فرش های دستباف استفاده می کردند. کیفیت فرش های دستباف ایرانی به قدری بالا بود که بعد از گذشت هزاران سال، هنوز جهان به دنبال فرش های دستباف ایرانی می باشد و کیفیت آن را مثال زدنی می داند. در سال های اخیر که وضعیت اقتصادی ایران نامطلوب شده افراد توان مالی برای خرید این فرش ها ندارند و ترجیح می دهند با خرید فرش ماشینی هزینه کمتری پرداخت کنند. افرادی که در این حوزه فعالیت می کنند باید با نحوه ترخیص مواد اولیه فرش های ماشینی از گمرک آشنا باشند. بزرگ ترین و گسترده ترین کارخانه تولید فرش ماشینی در جهان در کشور ایران فعال است و این کشور یکی از بزرگ ترین صادر کنندگان فرش ماشینی در کنار فرش دستباف می باشد. اگر مطالب قبلی وب سایت ما را درباره تخصیص و تامین ارز مطالعه کرده باشید به خوبی می دانید که واردات مواد اولیه و مورد نیاز در صنعت فرش بافی با ارز آزاد تامین می شود و هیچ بودجه دولتی برای آن در نظر گرفته نشده است. اما می توان گفت که در ثبت سفارش بازرگانی پشم ، ابریشم، پنبه ، نخ و … هیچ مشکل و محدودیتی وجود ندارد.

برای انجام خدمات بازرگانی همین الان تصمیم بگیرید

کد گمرکی و تعرفه مواد اولیه فرش بافی

شرکت بازرگانی واردات صادرات کالا می تواند به تاجران در حوزه واردات مواد اولیه فرش ماشینی کمک کند. مشاور بازرگانی به ارائه اطلاعاتی در این خصوص و همچنین عقد قرارداد با تاجر می توانید اقدام به ترخیص انواع الیاف مصنوعی شامل براق و پرزن، آکریلیک ، پلی استر، ماشین آلات و تجهیزات صنعتی، پلی پروپیلن، نخ، پشم طبیعی و … کند. هر کدام از این متریال دارای کدهایی هستند که در ادامه به آن ها اشاره خواهیم کرد.
– پلی پروپیلن گرید نساجی با کد 39021030
– پلی اتیلن ترفتالات گرید نساجی با کد 390761010
– فرش های بافته شده از کرک یا موی نرم حیوانات با کد 570110
– فرش های بافته شده با سایر مواد نساجی با کد 570190

ترخیص مواد اولیه فرش های ماشینی

کلام آخر !

توصیه می کنیم اگر تازه کار هستید و تبحر ویژه ای در تجارت ندارید از شرکت های مربوطه و مشاور واردات و صادرات کالا بخواهید تا در امور مختلف مانند ترخیص کالا از گمرک به شما کمک کنند. در مطالب گذشته بارها اعلام کردیم که عدم آگاهی از قوانین و مقررات بین المللی می تواند به ضرر وارد کننده تمام شود. به طور مثال برخی از کالاها به دلایل سیاسی و اقتصادی نباید به کشور وارد شوند و واردات آن ها ممنوع اعلام شده است. اگر از لیست این کالاها اطلاع نداشته باشید به هیچ عنوان امکان ترخیص آن ها از گمرک وجود نخواهد داشت و علاوه معدوم شدن کالاها، سرمایه و اعتبار شما نیز از بین می رود. افرادی که به دنبال اخذ کارت بازرگانی و واردات مواد اولیه فرش ماشینی به کشور هستند با مراحل طولانی و بوروکراسی اداری مواجه می شوند. به همین دلیل به سراغ اخذ یا اجاره کارت های بازرگانی سایر همکاران می روند. این موضوع می تواند به شدت باعث از بین رفتن اعتبار و سرمایه شما شود. زیرا اغلب افرادی که کارت بازرگانی خود را اجاره می دهند دارای بدهی های مالیاتی بسیار سنگین هستند و می توانند شما را دچار مشکلات فراوانی کنند. توصیه می کنیم ترخیص مواد اولیه فرش های ماشینی را با کارت بازرگانی مربوط به خود انجام دهید و قبل از هر چیز اطلاعات کافی در این زمینه را کسب کنید تا دچار دردسرهای قانونی نشوید. افرادی که سابقه زیادی در حوزه واردات و صادرات کالا دارند به خوبی با اصطلاحات آن آشنا هستند.
Rate this post

نویسنده

romina

یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *