گروه بازرگانی تجارت پارسیان دارای کادری بسیار مجرب و با تجربه در همه تخصص های لازم درخدمات بازرگانی، صادرات و واردات انواع کالای مجاز بازرگانی میباشد.

اطلاعات تماس

021-91690742

09102455407

ایران، تهران

تهران،صندوق پستی ۳۵۸-۱۶۵۳۵

info@tejaratparsian.com

سوالات متداول

سوالات پرتکرار

ما به سوالات پرتکرار شما پاسخ داده ایم در صورتی که سوال های بیشتری دارید با ما تماس بگیرید .

آیا هزینه گمرکی قبل از اقدام برای ترخیص کالا مشخص می شود؟

بله شرح هزینه ها قبل از ترخیص کالا مشخص می شود. گروه بازرگانی تجارت پارسیان قیمت نهایی و  هم چنین تمام هزینه ها تا زمان تحویل کالا در انبار را از قبل به صاحب کالا اعلام میکند. بنابراین  صاحبان کالا قبل از  اینکه کالای خود را وارد کنند از هزینه گمرکی اطلاع می یابند و می توانند  با احتساب قیمت خرید، قیمت تمام شده کالا را مشخص کنند.

آیا هنگام ترخیص کالا، کالا سالم و بدون کسری به دست صاحب کالا میرسد؟

گروه بازرگانی تجارت پارسیان قبل ازخروج کالا، تمام کانتینرها را پلمپ می کند  سپس بیمه می نماید و در بارنامه مشخصات کالا از قبیل تعداد و وزن آن, به طور صحیح و دقیق قید می شود  علاوه براین شماره پلمپ و تصویر بارنامه برای صاحب کالا ارسال میگردد.

چه مدت زمانی طول می کشد تا کالا از گمرک ترخیص شود؟

انجام تشریفات گمرکی توسط گروه بازرگانی تجارت پارسیان در کوتاه ترین زمان یعنی 7 تا 15  روزکاری انجام می شود. 

ارزش کالای صادراتی در گمرک چقدر می باشد؟

کالاهایی که برای صادرات وارد گمرک می شوند فارغ از قیمتی که آن کالاها در خارج دارند، دارای ازرشی هستند که این ارزش توسط مرجع رسمی دولتی تعیین می شود. ارزش کالاها در قالب لیستی است در اختیار گمرک، بانک و سایر سازمان ها قرار می گیرد.

آیا به دنبال یک گروه بازرگانی درجه یک هستید؟

گروه بازرگانی تجارت پارسیان دارای کادری بسیار مجرب و با تجربه در همه تخصص های لازم درخدمات بازرگانی، صادرات و واردات انواع کالای مجاز بازرگانی میباشد.