گروه بازرگانی تجارت پارسیان دارای کادری بسیار مجرب و با تجربه در همه تخصص های لازم درخدمات بازرگانی، صادرات و واردات انواع کالای مجاز بازرگانی میباشد.

اطلاعات تماس

021-91690742

09102455407

ایران، تهران

تهران،صندوق پستی ۳۵۸-۱۶۵۳۵

info@tejaratparsian.com

انسان‌ها و به طور کل کشورها از دیرباز تاکنون به دادوستد و تجارت کالا نیاز مبرم داشته‌اند. تجارت به هر صورتی که باشد، بی‌نیاز از حمل‌ونقل نیست. حمل‌ونقل کالا نیازمند رعایت برخی الزامات بوده که بدون توجه به آنها نمی‌توان برای صادرات اقدام کرد.
در ایران حمل‌ونقل بین‌المللی کالا به تمام روش‌ها امکان‌پذیر بوده که هر کدام مزایا و معایب خاص خود را دارند.

01. حمل هوایی

حمل هوایی  یکی از سریع‌ترین روش‌های حمل و نقل بین‌المللی کالا در دنیاست. از همین‌رو در شرکت تجارت پارسیان همراه خدمات تخصصی حمل کالا به صورت هوایی را گسترش دادیم و یک پل ارتباطی به اقصی نقاط جهان ایجاد کردیم. 

همکاری این مجموعه با معتبرترین خطوط هوایی بین‌المللی از شهرهای گوانجو و دبی و… این امکان را به وجود آورد، تا بتوانیم خدمات حمل هوایی بین‌المللی را از اقصی نقاط دنیا، بدون محدودیت در وزن و حجم، به صورت روزانه ارائه دهیم. 

خدمات تجارت پارسیان ، حمل هوایی انواع کالا، از قبیل کالای سنگین، کالای خطرناک، حمل کالا از چین، فریت بار به اقصی نقاط دنیا، مطابق با قوانین و مقرارت بین‌المللی بدون محدودیت را در برمی‌گیرد. 

02. حمل دریایی

همانطور که می‌دانید، یکی از روش‌های پرطرفدار انتقال کالا در تجارت بین‌المللی حمل دریایی است. زیرا هزینه این روش حمل به نسبت دیگر روش‌های حمل مانند (هوایی و زمینی) مقرون‌به‌صرفه‌تر است. با این‌حال هزینه باربری با کشتی متاثر از عوامل گوناگونی است. برای استعلام قیمت حمل دریایی عواملی مانند: اسکله در کشور مبداء بارگیری، اسکله در کشور مقصد ارسال کالا، وزن و حجم کالا، نرخ ارز، بهای سوخت، ترم حمل و میزان ترافیک مسیر و … را باید در نظر گرفت.

انواع روش‌های حمل دریایی