گروه بازرگانی تجارت پارسیان دارای کادری بسیار مجرب و با تجربه در همه تخصص های لازم درخدمات بازرگانی، صادرات و واردات انواع کالای مجاز بازرگانی میباشد.

اطلاعات تماس

021-91690742

09102455407

ایران، تهران

تهران،صندوق پستی ۳۵۸-۱۶۵۳۵

info@tejaratparsian.com

امروزه کسب و کارها برای موفقیت نیازمند چابکی و انعطاف‌پذیری بالایی هستند. کسب و کارهای کوچک و متوسط به خوبی اهیت برنامه‌ریزی و رعایت آن را در بهبود عملکردشان درک کرده‌اند. به همین دلیل آن‌ها به برنامه ریزی تجاری به عنوان یک اهرم حیاتی برای موفقیت خود می‌نگرند.

01. ابعاد برنامه ریزی تجاری

در برنامه ریزی تجاری بایستی به ابعاد مختلفی توجه داشت و در واقع ابعادی که در ادامه معرفی می‌شوند می‌توانند دیدگاه‌های مختلفی را برای بررسی یک برنامه فراهم آورند. این ابعاد عبارتند از:

  1. موضوعات
  2. عوامل
  3. ابعاد زمانی
  4. واحدهای زمانی
  5. مختصات زمانی
02. نقش خلاقیت در برنامه ریزی تجاری

در بازاریابی تجاری به دنبال افزایش تقاضا در دریافت خدمات یا خرید محصولات توسط مشتریان یا عناصر حاضر در زنجیره تامین هستیم. به همین دلیل مدیران سعی می‌کنند با انواع برنامه‌ریزی‌ها، مشتریان را ترغیب به خرید بیشتر کنند. داشتن خلاقیت در برنامه‌ریزی تجاری می‌تواند موجب ترفیع جایگاه یک برند شود.

برای افزایش خلاقیت در بازاریابی، به مشتریان خود فکر کنید و سعی کنید خود را در موقعیت آن‌ها قرار دهید. شما نباید هرگز مشتریان خود را گمراه کنید و باید محصولاتی مطابق با نیاز آن‌ها را ارائه کنید. محترم شمردن و توجه به احساسات مشتریان دو اصل پایه‌ایی در بازاریابی مدرن می‌باشد.

75
تجزیه و تحلیل بازاریابی
65
نوآوری در تجارت
90
استراتژی مالی
45
مدیریت شرکت
03. نتایج

یک از حیاتی‎ ترین مراحل برنامه ‎ریزی ، زمانبندی می باشد. یک برنامه هنگامی دارای ارزش خواهد بود که دارای یک جدول زمانی مشخص برای اجرا باشد. برنامه‎های بدون زمان‎بندی ضمانت اجرایی لازم را نخواهند داشت.