گروه بازرگانی تجارت پارسیان دارای کادری بسیار مجرب و با تجربه در همه تخصص های لازم درخدمات بازرگانی، صادرات و واردات انواع کالای مجاز بازرگانی میباشد.

اطلاعات تماس

021-91690742

09102455407

ایران، تهران

تهران،صندوق پستی ۳۵۸-۱۶۵۳۵

info@tejaratparsian.com

ترخیص کالا از گمرک مسیرهای مختلف و مراحل چندگانه‌ای دارد. فرایند ترخیص کالا برای شرکت‌ تجارت پارسیان، امری ساده و آسان است. درعین‌حال ممکن است برای دیگران ترخیص کالا از سخت‌ترین بخش‌های یک تجارت باشد.
شرکت‌ تجارت پارسیان همراه در این زمینه سابقه‌ای ارزشمند دارد و با داشتن کادری مجرب، خدماتی حرفه‌ای در این زمینه ارائه می‌کند. این شرکت می‌تواند مسیر قرمز گمرکی را به فرش قرمز تبدیل ‌کند تا روند پیچیده خروج کالا از گمرک، آسان و اصولی انجام شود.

01. ترخیص از گمرک بوشهر

بندر بوشهر و گمرک بوشهر یکی از بنادر مهم که کنار و مجاورت خلیج فارس بوده و در جنوب غربی ایران واقع گردیده و دارای آب و هوایی نیمه بیابانی و گرم می باشد و نام قدیمی بوشهر بنام ریشهر  بوده و از اهم فعالیت های گمرک بوشهر و بندر بوشهر می توان به موارد زیر اشاره کرد:

گمرک بوشهر

یکی از فعالیت های بندر بوشهر، استقرار گمرک در این بندر بوده که این امر موجب می گردد که این بندر با توجه به شرایط قرار گرفتن و مجاورت خلیج فارس برای تجار و بازرگانان از اهمیت ویژه ای برخوردار بوده بازرگانی پارسیان به عنوان حق العمل کاری رسمی با قرار دادن تجربیات ترخیص کالا به تجار و بازرگانان باعث شده که بتوانند با کسب اطلاعات و استفاده از تجربیات شرکت ها نسبت به ورود کالا و صادرات اقدام نمایند. بندر بوشهر و گمرک بوشهر از بنادر مهم و همچنین فعال در حوزه خلیج فارس می باشد.

یکی از مواردی که تجار را ترغیب به واردات و ترخیص کالا از گمرک بوشهر می نمایند، قرار گرفتن گمرک در منطقه ویژه اقتصادی بوده که می توانند از تخفیفات در سود بازرگانی برخوردار باشند.

02. ترخیص کالا از گمرک خرمشهر

شهر خرمشهر در جنوب استان خوزستان و در نزدیکی شهر آبادان و مینو شهر قرار گرفته و در جنوب غربی کشور ایران واقع شده است و قدیمی ترین نام این شهر بنام خارک می باشد.
بندر خرمشهر و گمرک خرمشهر به دلیل واقع شدن در کنار حوزه خلیج فارس و کشور عراق از اهمیت ویژه اقتصادی، تجاری و سیاسی برخوردار بوده است. عمده فعالیت اقتصادی در خرمشهر و گمرک خرمشهر  شامل موارد ذیل می باشد.
 1.    کشاورزی به ویژه برداشت خرما
2.    دارای بندرگاه و گمرک
3.    دارای منطقه آزاد اروند
4.    ارتباط سراسری با راه آهن
5.    نزدیکی به فرودگاه آبادان

03. ترخیص کالا از گمرکات تهران

تهران یکی از بزرگترین شهرهای پایتخت دارای گمرکات متفاوت می باشد که بنا به نوع کالای وارداتی، تجار محترم اقدام به ورود کالا به آن گمرک را می نمایند. گمرکات اصلی تهران شامل گمرک فرودگاه امام خمینی، گمرک شهریار و گمرک غرب بوده و سایر گمرکات به نوعی زیر مجموعه این گمرکات می باشد.

گمرک شهریار

گمرک شهریار که در حال حاضر به عنوان گمرک تهران شناخته می شود بزرگترین گمرک تهران می باشد، که با توجه به وسعت و تعدد انبارها و راه زمینی وریلی بسیار پر اهمیت می باشد. گمرک تهران که در گذشته به نام گمرک شهریار نامگذاری شده بود در کیلومتر 7 جاده قدیم در تهرانسر واقع گردیده است، لذا اگر بتوانیم از نظر مسافت انتخاب کنیم از مرکزیت شهر تا گمرک حدوداً 20 دقیقه زمان خواهد برد. از دیگر محاسن این گمرک در دسترس بودن، داشتن سایت ریلی دارای انبارهای مسقف با حجم و تعداد بالا و نزدیکی به شهر می باشد.

گمرک غرب تهران

گمرک غرب تهران هم در نزدیکی گمرک شهریار و گمرک تهران واقع گردیده و در حدود مسافت 10 کیلومتری تهران و در جاده قدیم واقع گردیده است. معمولاً از گمرک غرب تهران جهت صادرات استفاده می گردد، باید توجه داشت که این گمرک دارای سامانه مسافری و پستی نمی باشد. در گمرک غرب تهران معمولاً قطعات سنگین و صادرات انواع کالا مجاز، ورود موقت صورت می پذیرد.

گمرک غرب تهران دارای فضای مناست جهت ترخیص کالا و همچنین واردات کالا می باشد.

گمرک فرودگاه امام خمینی

گمرک فرودگاه امام خمینی در خصوص کالاهای وارداتی و صادراتی هوایی دارای اهمیت می باشد که معمولاً کالاهای دارای اهمیت خاص مانند ترخیص دارو و واردات موبایل و در کل کالاهایی که در امر واردات زمان بر می باشد وارد و ترخیص می گردد. در این خصوص بزرگترین مرز هوایی در پایتخت می باشد. و حجم زیادی از کالاهای پر اهمیت از طریق فرودگاه امام خمینی صورت می پذیرد.