گروه بازرگانی تجارت پارسیان دارای کادری بسیار مجرب و با تجربه در همه تخصص های لازم درخدمات بازرگانی، صادرات و واردات انواع کالای مجاز بازرگانی میباشد.

اطلاعات تماس

021-91690742

09102455407

ایران، تهران

تهران،صندوق پستی ۳۵۸-۱۶۵۳۵

info@tejaratparsian.com

در سال‌های اخیر، واردات از دبی رنگ و بوی تازه‌تری به خود گرفته است. طبق شاخص پیچیدگی اقتصادی (ECI) امارات متحده عربی نیز یکی از پیچیده‌ترین اقتصادهای جهان را تشکیل می‌دهد. دولت امارات متحده عربی بر اساس یک برنامه اقتصادی بسیار قوی، موفق به جذب تعداد قابل توجهی از کارآفرینان خارجی شده است. این کارآفرینان به دنبال فرصت‌های توسعه و گسترش کسب و کارها در خاورمیانه و از جمله دبی هستند.

01. صادرات

صادرات مثل هر فعالیت تجاری دیگری به آینده نگری، برنامه ریزی، آشنایی با متدهای علمی و همچنین جلب اعتماد مشتریان برون مرزی نیاز دارد.

در چند دهه اخیر و با پیشرفت‌های روزافزون در حوزه‌های اقتصاد و تجارت، رقابت بین‌المللی بسیار دشوار شده است. از طرفی حضور در این بازارها برای اکثر کشورها بسیار مهم بوده و بقا و یا عدم بقای سیاسی واقتصادی این کشورها وابسته به آن است.

  • تهیه فهرست کالا
  • اخذ مدارک مرتبط با نوع کالا از سازمان‌های مربوطه
  • ارسال کالا به گمرک مبدا
  • ارزیابی کالا در گمرک و انجام امورگمرکی
  • حمل کالا تا گمرک خروجی
  • ترخیص کالا در گمرک خروجی
  • تهیه اسناد و مدارک جهت ترخیص کالا در کشور مقصد
  • حمل کالا به صورت (زمینی – دریایی – هوایی) تا مقصد (بسته به نوع حمل کالا، تحویل در بندر مقصد، گمرک مقصد و یا انبار مشتری)
02. واردات

به زبان ساده واردات به معنی فراهم آوردن کالا و محصولاتی است که در کشور مورد نظر تولید نمی شود و برای دسترسی به آن کالا ها باید از کشور هایی که تولید کننده آن هستند، وارد کنند.
از دلایلی که موجب افزایش و وجود واردات می شود، محدودیت برخی کشور ها در تولید برخی محصولات است؛ در برخی موارد نیز برای مناطقی، واردات برخی کالا ها از مناطق دیگر برایشان به صرفه تر از تولید کالا است. در روند این فرایند بسیاری افراد و شرکت ها جهت تسهیل تجارت و واردات و همچنین کسب سود، خدمات تخصصی انجام می دهند مانند شرکت طاها خلیج که خدمات تجاری انجام می دهد.
افزایش چشم گیر حجم واردات در کشور های مختلف و رشد اقتصادی بیشتر این مناطق نشان از رابطه نزدیک تجارت و رشد اقتصادی دارد؛ در نتیجه وجود میزان مناسب از واردات برای کشور های فعال در تجارت، می تواند آثار مثبتی بر روند رشد فرهنگی و اقتصادی آنها داشته باشد.

91
رشد فرهنگی
89
رشد اقتصادی
78
افزایش مطلوبیت و رفاه جامعه
86
تجزیه و تحلیل اقتصادی،