گروه بازرگانی تجارت پارسیان دارای کادری بسیار مجرب و با تجربه در همه تخصص های لازم درخدمات بازرگانی، صادرات و واردات انواع کالای مجاز بازرگانی میباشد.

اطلاعات تماس

021-91690742

09102455407

ایران، تهران

تهران،صندوق پستی ۳۵۸-۱۶۵۳۵

info@tejaratparsian.com

مشاور بازرگانی

راه حل رسیدن به موفقیت در تجارت

برای بقا در دنیای پر رقابت تجارت و بازرگانی با داشتن مشاورانی خبره و کاربلد می‌توان پله‌های ترقی را با اطمینان خاطر به سمت هدف پیمود. ارتباط موثر با مشاور بازرگانی می تواند شما را برای رسیدن به موفقیت در حوزه های تجاری مختلف یاری کند.

مشاور بازرگانی

خدمات ما

آشنایی با خدمات مشاور بازرگانی

مشاوره صادرات و واردات کالا

مشاوره جهت انجام روند و مراحل کار و همچنین آگاهی از قوانین داخلی و خارجی جهت انجام امور صادرات و واردات کالا

مشاوره در خصوص امور گمرک

برای صادرات و واردات به ترخیص کالا داخلی یا خارجی نیاز دارید و مهم است که برای اعتبار شما کالا با عنوان قاچاق عبور نکند

مشاوره بازرگانی خارجی

با توجه به حاکم بودن قوانین متعدد در جوامع و کشورهای دیگر مشاوره بازرگانی جهت بازرگانی خارجی برای اتفاقات و مشکلات 

چرا ما؟

چرا تجارت پارسیان؟

برای رقابت در دنیای پر چالش تجارت و بازرگانی لازم است تا با گروهی با تجربه در این زمینه مشورت کنید. تجارت پارسیان مفتخر است مشاورانی متخصص و دارای سابقه‌ی چندین ساله با نتایجی درخشان را به شما معرفی کند. اعتماد به مشاوران خبره با قدرت استدلال بالا بهترین گزینه برای مشاوره بازرگانی است.

90
رضایت مشتریان
90
موفقیت در مشاوره ها
90
پروژه‌های درحال انجام
مشاور بازرگانی

برای مشورت با مشاور بازرگانی همین امروز اقدام کنید!

اگر می خواهید هر چه زودتر از مشکلات بازرگانی و تجارتی راحت شوید و یا برای انجام آنها با مشکلاتی رو به رو نشوید همین امروز با مشاورین متخصص ما مشورت کنید

مشاور بازرگانی کیست؟

برای انجام خدمات بازرگانی و فعالیت در حوزه‌ی تجارت نیاز است با مشاور بازرگانی مشورت شود. مشاور بازرگانی فردی متخصص و ماهر در زمینه ی تجارت و بازرگانی است که اطلاعات زیادی را به شرکت های مختلف می دهد و آنها را راهنمایی کند. این شخص تحصیلات در این زمینه را دارد و با ارائه ی خدمات و سرویس های مختلف بازرگانی راهگشا شما است. این شخص باید با قوانین اقتصادی و تجاری تمامی کشورهایی که واردات و صادرات در آنها انجام می شود آشنا و آگاه باشد. آگاهی لازم برای انجام امور ترخیص کالا، واردات و صادرات کالا، امور گمرک و آشنایی با تمامی قوانین و استاندارد ها در حوزه ی کاری مشاور بازرگانی است که در انجام تمامی امور تجاری می تواند کمک بزرگی کند.

مشاور بازرگانی کیست

انواع خدمات مشاوران

مشاور بازرگانی در زمینه صادرات و واردات:

یکی از وظایف مهم مشاورین ارائه راهکار در زمینه ی صادرات و واردات است. مشاور بازرگانی حرفه ای اطلاعات کامل و کافی در زمینه صادرات را دارد و با قوانین آنها به طور کامل آشناست. این شخص باید تجربه و مهارت کافی در کنار آشنایی ب دستورالعمل ها و قوانین را داشته باشد بخصوص در زمینه بازاریابی صادراتی. همچنین در زمینه ی واردات هم باید آشنا با نیازهای جامعه و روش ها و قواعد موجود باشد. کالاهای پرسود را بشناسد و پیشنهاداتی دهد که باعث سود فرد و یا شرکت ها شود و جلوی ضرر آنها را در این پروسه بگیرد.

همچنین در زمینه واردات کالا شما باید علاوه بر شناخت قوانین در این زمینه، نیازهای بازار را در زمینه تامین کالاهای مصرفی مورد نیاز جامعه را بررسی کنید ، سپس  کالاهای مجاز به واردات را شناسایی کنید که شناخت چنین مسائلی به تخصص و تجربه کافی نیاز دارد، چیزی که یک بازرگان تازه کار قادر به انجام آن نخواهد بود. بنابراین به یک مشاور بازرگانی نیاز داریم تا بتوانیم بهترین تصمیم را در زمینه انجام فعالیت های تجاری خود بگیریم. اما با توجه به گستردگی فعالیت های تجاری ، کسب تجربه در تمام این زمینه ها امری دشوار، پر هزینه و زمانبر می باشد. از این رو شرکت های بازرگانی با ارائه  این خدمات می توانند به شما کمک کنند تا کمترین میزان خطا و زیان کار شما به انجام برسند.

صادرات و واردات برای شرکت های کوچک با تجارت بین الملل آغاز می شود. در همین مرحله ی اول سد و موانع در پیش روی شرکت ها قرار می گیرد که کار تجاری را بسیار به خطر می اندازد. به همین خاطر وجود فرد یا گروهی باتجربه و دارای دانش فنی می تواند برای موفقیت در این مسیر موثر باشد. بین المللی شدن برای هر شرکت مزیت هایی زیادی را در بازار پر رقیب به همراه دارد اما در کنار تمامی این مزیت ها، معایبی را هم دارد که ممکن است با شکست مواجه شوند.

مشاور در زمینه مقررات و تعرفه های گمرکی:

یکی دیگر از خدماتی که مشاور بازرگانی مجموعه برای تجارت ارائه می دهند، مشاوره در زمینه ی تعرفه های گمرکی است. برای ترخیص کالا و انجام امور گمرکی لازم است تا با قوانین و مقررات همچنین تعرفه ها آشنا باشید تا در طی انجام مراحل ترخیص با مشکلی مواجه نشوید و یا ضرر در پپرداخت هزینه ها نداشته باشید. مشاورین امور بازرگانی کمک بزرگی در این راستا انجام می دهند.

مشاور بازرگانی خارجی:

با توجه به گستردگی صادرات و واردات در کل جهان و کلیه ی کشورهای فعال در این زمینه، لازم است که تا با قوانین و استاندارهای دیگر کشور ها به صورت کامل آشنا باشید. در اینجاست که مشاور بازرگانی آگاه در این زمینه بسیار مهم و کلیدی است. راهنمایی در زمان مواجه شدن با مشکلات متعدد که خساراتی را در پروسه ی تجارت به وجود می آورد می تواند جلوی ضرر کسب و کار شما را بگیرد.

تکنولوژی روز افزون امکانات ، که همه موضوعات زندگی بشر را تحت تاثیر تغییرات و تحول  قرار می دهد، میتواند مشکلاتی را به وجود آورد . به همین علت مشاورین بازرگانی خارجی برای جلوگیری از وقوع چنین وقایعی راه حل هایی متناسب با قوانین کشورها را در اختیار فرد قرار می دهند و در تلاش هستند تا فرد بازرگان  به حداکثر سود برسد.

مشاور در خصوص امور گمرکی:

برای شروع تجارت با هر کشوری ، شما علاوه بر آگاهی کافی به کلیه قوانین گمرکی کشور خود ، باید قوانین گمرکی کشوری که می خواهید از آنجا کالا وارد کنید و یا به آنجا کالایی را صادر کنید را نیز بدانید. یکی از چالش ها در انجام امور واردات و صادرات ترخیص کالا از گمرک است. وجود مشاور بازرگانی متخصص برای تخیص کالا و انجام امور گمرکی می تواند کمک بزرگی برای شما باشد. مشاوره در زمینه ی پرداخت به موقع، دریافت و ارسال مدارک مورد نیاز و انجام دیگر فرآیندهای بازرگانی انجام می شود.

دستیابی به رقم درست حقوق ورودی 
ایفای تعهد ارزی به وسیله وارد کننده در رابطه با کالای ورودی با ارزشی که طی اسنادی همچون پیش فاکتور و سیاهه خرید از ابتدا مشخص شده است ، 
اطمینان یافتن از اینکه میزان تسهیلات بانکی به رقم صحیح داده شده و نه بیشتر
اطمینان از تسویه تعهدات احتمالی مرتبط با صادرات به وسیله وارد کننده .

اهمیت استفاده از مشاوره بازرگانی در تجارت:

از آنجایی که قوانین کشورهای مختلف مرتب در حال تغییر و تحول هستند , ترخیص کالا از گمرک نیز قوانین پیچیده مخصوص به خود را دارد.

همینطور به دلیل ریسک و استرس زیادی که فعالیت های بازرگانی برای افراد تازه کار دارد , لازم است تا هر فردی که قصد وارد شدن به حوزه بازرگانی را برای ورود و خروج کالا دارد، نیز قوانین مالیاتی و سایر مقررات گمرکی به خصوص ترخیص کالا را به خوبی بداند.

از این رو استفاده از مشاوره تجاری و بازرگانی که همانند یک کاتالیزور در فعالیت های بازرگانی عمل می کند، فرد بازرگان را یاری می دهد تا با ارائه راهکارهای جدید و مفیدی که از سوی مشاور بازرگانی دریافت می کند،  انتخاب های درستی برای سود بیشتر داشته باشند و گام های اصولی را در این مسیر بردارد.

از طرف دیگر شناخت این قوانین و پیچ و خم های اداری معمولا نیاز به صرف زمان و هزینه می باشد که هر دوی این موارد می تواند مانع از رشد کسب و کار و سود بیشتر شود و حتی ممکن است تاجران با صرف زمان و هزینه ی زیاد متضرر شوند. به همین علت می توان به اهمیت استفاده از مشاوره بازرگانی پی برد. 

برای مشورت با مشاور بازرگانی همین امروز اقدام کنید!

اگر می خواهید هر چه زودتر از مشکلات بازرگانی و تجارتی راحت شوید و یا برای انجام آنها با مشکلاتی رو به رو نشوید همین امروز با مشاورین متخصص ما مشورت کنید

ارزش گذاری کالا

از بازار های بین المللی استعلام لازم گرفته می شود تا ارزش کالا به درستی تعیین شود

مجوزهای لازم

با دریافت کارت بازرگانی، مجوز های لازم برای انواع خدمات بازرگانی و واردات صادرات صادر می شود

تعیین نوع حمل و نقل

راهنمایی های لازم برای انتخاب حمل و نقل متناسب با شیوه بازرگانی شما در اختیار شما قرار می گیرد.

ترخیص کالا

در مرحله ی آخر تمامی کارهای مورد نیاز برای ترخیص قانونی کالا از گمرک در اختیار شما قرار می گیرد

با توجه به پیچیدگی زیاد کسب و کار , مشاوره بازرگانی می تواند بهترین کمک را به شما در زمینه صادرات و واردات کند و باعث شود شما به سمت ورشکستگی و گرفتاری های مختلف هدایت نشوید.

می توان گفت که برای شروع هر تجارتی لازم است که با فردی آگاه در این زمینه مشورت و از تجربیات و مهارت های آن ها استفاده کنید، چون که فعالیت های تجاری دارای ریسک پذیری بسیار بالایی دارند و نداشتن شناخت کافی در این مسائل ، زیان های جبران ناپذیری را برای شرکت و تجارت شما به همراه دارد.

 هر شخص حقیقی و یا حقوقی با دریافت این نوع کارت می توانند در زمینه تجارت واردات و صادرات به فعالیت تجاری بپردازند که این کارت ها عبارتند از : کارت خدماتی ، کارت تجاری ، کارت صنعتی و کارت موردی

 • امکان صادرات به خارج 
 • عضویت در اتاق بازرگانی 
 • ارتباطات با بازرگانان داخلی خارجی
 • واردات کالا از مناطق آزاد کشور 
 • امکان واردات از بقیه کشورها 
 • امکان اخذ ویزا جهت شرکت در رویدادهای تجاری 
 • ایجاد اعتبار تجاری 
 

(12) دیدگاه

 1. البرزی
  ۱۱ آبان ۱۴۰۰

  سلام خسته نباشید
  من شیرینی خانگی تولید میکنم. کدوم کشورها برای صادرات خوب هستن؟ ممنون میشم راهنمایی کنید

  • anna
   ۱۱ آبان ۱۴۰۰

   سلام جناب البرزی
   برای صادرات شیرینی می تونید کشورهای عراق، افغانستان و پاکستان رو انتخاب کنید اما برای آنالیز دقیق تر شرایط و ویژگی ها بهتره به طور مستقیم با مشاورین مشورت کنید

 2. رضا بهرامی
  ۸ آذر ۱۴۰۰

  سلام خسته نباشید
  در خصوص امور گمرکی هم مشاوره میدین؟

  • anna
   ۸ آذر ۱۴۰۰

   سلام آقای بهرامی
   بله تمامی امور مربوط به گمرکی هم توسط مشاورین ما انجام می شود

 3. محمد
  ۱۱ بهمن ۱۴۰۰

  سلام من در مرحله ی گرفتن کارت بازرگانی حقیقی هستم و همزمان هم درحال ثبت شرکت هستم ، آیا میتوانم کارت بازرگانی حقیقی را به حقوقی تبدیل کنم؟؟

  • romina
   ۱۱ بهمن ۱۴۰۰

   سلام وقت بخیر ، این مورد را باید از اتاق بازرگانی پیگیری بفرمایید.

 4. مهدی
  ۱۲ بهمن ۱۴۰۰

  سلام
  آیا شخص حقیقی با داشتن کارت بازرگانی می تونه تلفن همراه یا سایر اجناس را وارد کنه یا برای اینکار باید شرکت ثبت کنیم؟

  • romina
   ۱۲ بهمن ۱۴۰۰

   سلام
   بله هم شخص حقیقی و هم شخص حقوقی میتواند واردات را با کارت بازرگانی انجام دهند. اما پیشنهاد ما کار کردن با کارت بازرگانی حقوقی می باشد چون محدودیت های کارت حقیقی را ندارد. کلا در دنیا چیزی به عنوان بازرگان حقیقی نداریم و این مفهوم فقط در کشور ما هست.

 5. علی
  ۱۶ بهمن ۱۴۰۰

  سلام من در مورد صادرات لوازم آشپزخانه به عراق میخوام اقدام کنم. آیا شما میتوانید به من کمک کنید؟؟

  • romina
   ۱۶ بهمن ۱۴۰۰

   سلام ، بله برای بررسی جزئیات پروژه باید با ما تماس بگیرید.

 6. مهندس سالار طهماسبی
  ۲۳ خرداد ۱۴۰۱

  وقت به خیر
  چطور میتونم با بازرگانای خارجی در ارتباط باشم؟

  • mahshid
   ۲۳ خرداد ۱۴۰۱

   سلام وقت به خیر. می‌تونید با مشاوران ما در تماس باشید تا بهترین راهنمایی و معرفی رو در اختیارتون قرار بدن.

یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *